9,866
edits
Sakumashiki (talk | contribs) m (Leia) |
Sakumashiki (talk | contribs) m (Nanasu and Younger Snow Leopard Sister) |
||
| Line 180: | Line 180: | ||
|156 | |156 | ||
|40 | |40 | ||
| | |Derphy | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 514: | Line 514: | ||
|24 | |24 | ||
|Mage's Guild | |Mage's Guild | ||
| | |||
|- | |||
|Nanasu | |||
|Fairy | |||
|Female | |||
|132 | |||
|40 | |||
|3 | |||
|Specwing | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 668: | Line 677: | ||
|indefinite | |indefinite | ||
|Age range confirmed from 32 to 355. | |Age range confirmed from 32 to 355. | ||
|- | |||
|Younger Snow Leopard Sister | |||
|Mifu | |||
|Female | |||
|13 | |||
|157 | |||
|44 | |||
|indefinite | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Category:EN]] | [[Category:EN]] | ||
[[Category:User Guides]] | [[Category:User Guides]] | ||