3,148
edits
Hachimitsu (talk | contribs) mNo edit summary |
Hachimitsu (talk | contribs) mNo edit summary |
||
| Line 62: | Line 62: | ||
|Escape | |Escape | ||
|Palmia, Bar (SE) | |Palmia, Bar (SE) | ||
|- | |||
|71 | |||
|Taikutsu | |||
|Lumiest (S), Inn, Central room, on table | |||
|- | |- | ||
|72 | |72 | ||