1,721
edits
m (fixed a typo I made) |
m (added vampire livestock info) |
||
| Line 105: | Line 105: | ||
|220 | |220 | ||
|8.84%<br>Egg: 5.8933333%<br>Milk: 2.9466667% | |8.84%<br>Egg: 5.8933333%<br>Milk: 2.9466667% | ||
|N/A | |||
| | |||
|- | |||
|Vampire | |||
|10 | |||
|0.44%<br>Egg: 0.29333333333%<br>Milk: 0.14666666666% | |||
|N/A | |N/A | ||
| | | | ||
| Line 234: | Line 240: | ||
|750 | |750 | ||
|30.04%<br>Egg: 20.026667%<br>Milk: 10.013333% | |30.04%<br>Egg: 20.026667%<br>Milk: 10.013333% | ||
|Silk | |Silk Fiber | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
edits