208
edits
m (Cheese note) |
m (→Additives:: +Miso) |
||
| Line 398: | Line 398: | ||
|Thick | |Thick | ||
|Dense | |Dense | ||
|-style="color:darkgreen;" | |||
|style="color:black;"|Miso | |||
|style="color:black;"|Sauce | |||
|Fair Quality | |||
|Rich | |||
| | |||
| | |||
<!-- SEASONING TEMPLATE | <!-- SEASONING TEMPLATE | ||
|-style="color:darkgreen;" | |-style="color:darkgreen;" | ||
edits