Jump to content

User:Sosu2357: Difference between revisions

m
Line 689: Line 689:
|ダイヤ・ルビナス
|ダイヤ・ルビナス
|7
|7
|-
|エーテル
|8
|}
|}


Line 706: Line 709:
!1x5
!1x5
!1x7
!1x7
!1x8
!3x3
!3x3
!3x4
!3x4
Line 712: Line 716:
!4x5
!4x5
!3x7
!3x7
!4x6
!5x5
!5x5
!4x7
!4x7
!4x8
!5x7
!5x7
!5x8
!7x7
!7x7
!7x8
!8x8
|-
|-
|品質なし
|品質なし
Line 723: Line 732:
|6
|6
|8
|8
|9
|10
|10
|13
|13
Line 729: Line 739:
|21
|21
|22
|22
|25
|26
|26
|29
|29
|33
|36
|36
|41
|50
|50
|57
|65
|-
|-
|品質Lv.2
|品質Lv.2
Line 740: Line 755:
|56
|56
|78
|78
|89
|100
|100
|133
|133
Line 746: Line 762:
|221
|221
|232
|232
|265
|276
|276
|309
|309
|353
|386
|386
|441
|540
|540
|617
|705
|-
|-
|品質Lv.3
|品質Lv.3
Line 757: Line 778:
|106
|106
|148
|148
|169
|190
|190
|253
|253
Line 763: Line 785:
|421
|421
|442
|442
|505
|526
|526
|589
|589
|673
|736
|736
|841
|1030
|1030
|1177
|1345
|-
|-
|品質Lv.4
|品質Lv.4
Line 774: Line 801:
|156
|156
|218
|218
|249
|280
|280
|373
|373
Line 780: Line 808:
|621
|621
|652
|652
|745
|776
|776
|869
|869
|993
|1086
|1086
|1241
|1520
|1520
|1737
|1985
|-
|-
|品質Lv.5
|品質Lv.5
Line 791: Line 824:
|206
|206
|288
|288
|329
|370
|370
|493
|493
Line 797: Line 831:
|821
|821
|862
|862
|985
|1026
|1026
|1149
|1149
|1313
|1436
|1436
|1641
|2010
|2010
|2297
|2625
|-
|-
|品質Lv.6
|品質Lv.6
Line 808: Line 847:
|256
|256
|358
|358
|409
|460
|460
|613
|613
Line 814: Line 854:
|1021
|1021
|1072
|1072
|1225
|1276
|1276
|1429
|1429
|1633
|1786
|1786
|2041
|2500
|2500
|2857
|3265
|-
|-
|品質Lv.7
|品質Lv.7
Line 825: Line 870:
|306
|306
|428
|428
|489
|550
|550
|733
|733
Line 831: Line 877:
|1221
|1221
|1282
|1282
|1465
|1526
|1526
|1709
|1709
|1953
|2136
|2136
|2441
|2990
|2990
|3417
|3905
|-
|-
|品質Lv.8
|品質Lv.8
Line 842: Line 893:
|356
|356
|498
|498
|569
|640
|640
|853
|853
Line 848: Line 900:
|1421
|1421
|1492
|1492
|1705
|1776
|1776
|1989
|1989
|2273
|2486
|2486
|2841
|3480
|3480
|3977
|4545
|-
|-
|品質Lv.9
|...
|82
|...
|244
|...
|325
|...
|406
|...
|568
|...
|730
|973
|1216
|1297
|1621
|1702
|2026
|2269
|2836
|3970
|-
|品質Lv.10
|92
|274
|365
|456
|638
|820
|1093
|1366
|1457
|1821
|1912
|2276
|2549
|3186
|4460
|-
|品質Lv.11
|102
|304
|405
|506
|708
|910
|1213
|1516
|1617
|2021
|2122
|2526
|2829
|3536
|4950
|-
|...
|...
|...
|...
227

edits