Jump to content

Elin:Bestiary/Monster List: Difference between revisions

m
Added 2 new monsters
m (Added a new monster)
m (Added 2 new monsters)
Line 424: Line 424:
|-
|-
|[[Elin:Bestiary/Roran/Younger Shark Sister|Younger Shark Sister]]
|[[Elin:Bestiary/Roran/Younger Shark Sister|Younger Shark Sister]]
|Roran
|Humanoid
|-
|[[Elin:Bestiary/Roran/Younger Penguin Sister|Younger Penguin Sister]]
|Roran
|Roran
|Humanoid
|Humanoid
Line 1,492: Line 1,496:
|-
|-
|[[Elin:Bestiary/Centipede/Fire Centipede|Fire Centipede]]
|[[Elin:Bestiary/Centipede/Fire Centipede|Fire Centipede]]
|Centipede
|Other
|-
|[[Elin:Bestiary/Centipede/Sea Scorpion|Sea Scorpion]]
|Centipede
|Centipede
|Other
|Other