3,148
edits
m (Rename vitamin labels) |
Hachimitsu (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 230: | Line 230: | ||
|+ | |+ | ||
!Seasonings | !Seasonings | ||
! colspan="3" |Traits | |||
! colspan=" | |||
|- | |- | ||
|Protein | |Protein | ||
| Line 240: | Line 239: | ||
|Preservative | |Preservative | ||
|Never Decay | |Never Decay | ||
|Harmful Substance | |Harmful Substance | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Yeast | |Yeast | ||
|Alive | |Alive | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 251: | Line 250: | ||
|Extremely Spicy | |Extremely Spicy | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |||
|Pepper | |||
|Very Spicy | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Chili | |||
|Colorful | |||
|Moist | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Sauce | |Sauce | ||
|Thick | |Thick | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Jam | |||
|Clearly Sweet | |||
|Glossy | |||
| | |||
|- | |||
|Mayo | |||
|Thick | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Soybeans | |||
|Resilient | |||
|Dense | |||
| | |||
|- | |||
|Spice | |||
|Very Spicy | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||