1,721
edits
m (added vampire, updated centaur category to "other") |
m (moved vampire to undead category) |
||
| Line 742: | Line 742: | ||
|Predator | |Predator | ||
|22 | |22 | ||
|- | |- | ||
|[[Elin:Bestiary/Mermaid/Hot Springs Mermaid|Hotspring Mermaid]] | |[[Elin:Bestiary/Mermaid/Hot Springs Mermaid|Hotspring Mermaid]] | ||
| Line 1,432: | Line 1,426: | ||
|Wizard | |Wizard | ||
|24 | |24 | ||
|- | |||
|[[Elin:Bestiary/Vampire/Vampire|Vampire]] | |||
|Undead | |||
|[[Elin:Bestiary/Vampire|Vampire]] | |||
|Predator | |||
|38 | |||
|- | |- | ||
|[[Elin:Bestiary/Frog/Flying Frog|Flying Frog]] | |[[Elin:Bestiary/Frog/Flying Frog|Flying Frog]] | ||
edits