1,721
edits
m (added new mob) |
m (added new mob) |
||
| Line 733: | Line 733: | ||
|[[Elin:Bestiary/Succubus/Nymph|Nymph]] | |[[Elin:Bestiary/Succubus/Nymph|Nymph]] | ||
|Humanoid | |Humanoid | ||
|Succubus | |[[Elin:Bestiary/Succubus|Succubus]] | ||
|None | |None | ||
|13 | |13 | ||
| Line 742: | Line 742: | ||
|Predator | |Predator | ||
|22 | |22 | ||
|- | |||
|[[Elin:Bestiary/Centaur/Centaur Archer|Centaur Archer]] | |||
|Humanoid | |||
|[[Elin:Bestiary/Centaur|Centaur]] | |||
|Archer | |||
|28 | |||
|- | |- | ||
|[[Elin:Bestiary/Mermaid/Hot Springs Mermaid|Hotspring Mermaid]] | |[[Elin:Bestiary/Mermaid/Hot Springs Mermaid|Hotspring Mermaid]] | ||
edits