1,721
edits
m (fixed a minor bug(?) that was preventing quickling meat from being able to be sorted) |
m (added vampire food traits) |
||
| Line 178: | Line 178: | ||
| | | | ||
|5 | |5 | ||
|【Human Flesh】 | |||
|- | |||
|Vampire | |||
|0.8 | |||
|7 | |||
|2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|【Human Flesh】 | |【Human Flesh】 | ||
|- | |- | ||
| Line 1,408: | Line 1,420: | ||
|5 | |5 | ||
|8 | |8 | ||
|【Human Flesh】 | |||
|- | |||
|Vampire | |||
|0.8 | |||
|8 | |||
|3 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|9 | |||
|【Human Flesh】 | |【Human Flesh】 | ||
|- | |- | ||
| Line 2,574: | Line 2,599: | ||
| | | | ||
|5 | |5 | ||
|5 | |||
| | |||
|- | |||
|Vampire | |||
|0.8 | |||
|4 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|4 | |||
| | |||
|5 | |5 | ||
| | | | ||
edits