3,148
edits
Hachimitsu (talk | contribs) No edit summary |
Hachimitsu (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 23: | Line 23: | ||
|45 | |45 | ||
|Sancho Panza | |Sancho Panza | ||
|Derphy, | |Derphy, House (SE), next to the bed. | ||
|- | |- | ||
|57||Mearas Village 2||Yowyn Stable (NE) | |57||Mearas Village 2||Yowyn Stable (NE) | ||
| Line 30: | Line 30: | ||
| | | | ||
|Specwing, Top Floor | |Specwing, Top Floor | ||
|- | |||
|69 | |||
|Escape | |||
|Palmia, Bar (SE) | |||
|- | |- | ||
|100 | |100 | ||