Elin:Food: Difference between revisions

334 bytes added ,  27 February 2024
m
→‎Manufactured Goods:: +stewed vegetable
m (→‎Manufactured Goods:: +stewed vegetable)
Line 982: Line 982:
|-
|-
|style="color:black"|Oven, nut + dough + dough (+ seasoning) (+ cheese)
|style="color:black"|Oven, nut + dough + dough (+ seasoning) (+ cheese)
|-
|rowspan="2" style="color:black"|Stewed vegetable
|rowspan="2" |Fine Quality
|rowspan="2" |Rare
|rowspan="2" |
|rowspan="2" |
|rowspan="2" |
|rowspan="2" style="color:black; text-align:center;"|✔
|style="color:black"|Level 20 Vegetable Meal recipe
|-
|style="color:black"|Cauldron, vegetable + vegetable (+ vegetable) (+ corpse)
|-
|-
| rowspan="2" style="color:black" |Sukiyaki
| rowspan="2" style="color:black" |Sukiyaki