9,864
edits
Sakumashiki (talk | contribs) m (Added Doga (All random)) |
Sakumashiki (talk | contribs) m (added Erishe) |
||
| Line 695: | Line 695: | ||
|Seeker's Keep | |Seeker's Keep | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Wini | |Wini | ||
| Line 775: | Line 748: | ||
|44 | |44 | ||
|indefinite | |indefinite | ||
| | |||
|- | |||
|Verna | |||
|Norland | |||
|Female | |||
|18 | |||
|156 | |||
|44 | |||
|indefinite | |||
|Age as of Sierra Terre 263 | |||
|- | |||
|Larnneire | |||
|Elea | |||
|Female | |||
|22 | |||
|163 | |||
|44 | |||
|Garden of Eternity | |||
|Age as of Sierra Terre 517 | |||
|- | |||
|Lomias | |||
|Elea | |||
|Male | |||
|24 | |||
|179 | |||
|62 | |||
|Garden of Eternity | |||
|Age as of Sierra Terre 517 | |||
|- | |||
|Erishe | |||
|Elea | |||
|Female | |||
|18 | |||
|149 | |||
|40 | |||
|Garden of Eternity | |||
|Age as of Sierra Terre 511 | |||
|- | |||
|Keeper of the Garden | |||
|God | |||
|Female | |||
|??? | |||
|225 | |||
|754 | |||
|Garden of Eternity | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
[[Category:EN]] | [[Category:EN]] | ||
[[Category:User Guides]] | [[Category:User Guides]] | ||