1,721
edits
m (added the new monster and removed murderball's spiky since it doesn't have it anymore) |
m (added whirlwind) |
||
| Line 815: | Line 815: | ||
|<sub>100</sub>Murderball | |<sub>100</sub>Murderball | ||
|- | |- | ||
| | |Whirlwind | ||
|8 | |8 | ||
|<sub>100</sub> | |<sub>100</sub>Murderball | ||
|- | |- | ||
|Taunt | |Taunt | ||
| Line 830: | Line 830: | ||
|8 | |8 | ||
| | | | ||
|- | |||
|Call Ally | |||
|8 | |||
|<sub>100</sub>《Pursuer》 | |||
|- | |- | ||
|Absorb Mana | |Absorb Mana | ||
edits