Elin:Bestiary/Monster List: Difference between revisions

m
Added a new monster
m (added 2 new monsters)
m (Added a new monster)
Line 508: Line 508:
|-
|-
|[[Elin:Bestiary/Mermaid/Sahagin Burglar|Sahagin Burglar]]
|[[Elin:Bestiary/Mermaid/Sahagin Burglar|Sahagin Burglar]]
|Mermaid
|Humanoid/ Fish
|-
|[[Elin:Bestiary/Mermaid/Sahagin Sorcerer|Sahagin Sorcerer]]
|Mermaid
|Mermaid
|Humanoid/ Fish
|Humanoid/ Fish