9,864
edits
Sakumashiki (talk | contribs) m (added 2 new monsters) |
Sakumashiki (talk | contribs) m (Added a new monster) |
||
| Line 508: | Line 508: | ||
|- | |- | ||
|[[Elin:Bestiary/Mermaid/Sahagin Burglar|Sahagin Burglar]] | |[[Elin:Bestiary/Mermaid/Sahagin Burglar|Sahagin Burglar]] | ||
|Mermaid | |||
|Humanoid/ Fish | |||
|- | |||
|[[Elin:Bestiary/Mermaid/Sahagin Sorcerer|Sahagin Sorcerer]] | |||
|Mermaid | |Mermaid | ||
|Humanoid/ Fish | |Humanoid/ Fish | ||