208
edits
m (→Manufactured Goods:: Colour correction) |
m (→Manufactured Goods:: +meat on the bone) |
||
| Line 898: | Line 898: | ||
|style="color:black; text-align:center;"| | |style="color:black; text-align:center;"| | ||
|style="color:black"| | |style="color:black"| | ||
|- | |||
|rowspan="2" style="color:black"|Meat on the bone | |||
|rowspan="2" |<!-- No quality tag --> | |||
|rowspan="2" |Fatty | |||
|rowspan="2" | | |||
|rowspan="2" | | |||
|rowspan="2" | | |||
|rowspan="2" style="color:black; text-align:center;"|✔ | |||
|style="color:black"|Level 1 Meat Meal recipe | |||
|- | |||
|style="color:black"|BBQ table, corpse | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="color:black" |Mini salad | | rowspan="2" style="color:black" |Mini salad | ||
edits