Elin:Resources: Difference between revisions

m
m (Empty potion bottles can also be made at the glassmaker's table.)
Line 282: Line 282:
|-
|-
|Tree (Sapling)
|Tree (Sapling)
| rowspan="38" | Axe
| rowspan="39" | Axe
|Branch
|Branch
|Field
|Field
Line 318: Line 318:
|Vine
|Vine
|Field, Nefia
|Field, Nefia
| rowspan="30" | Gathering
| rowspan="31" | Gathering
|-
|-
|Cactus
|Cactus
Line 427: Line 427:
|dirty water
|dirty water
|Machinarium Nefia
|Machinarium Nefia
|-
|Coral reef
|Coral log
|Underwater Ruin Nefia
|-
|-
|Water lily
|Water lily