Elin:Food: Difference between revisions

58 bytes added ,  30 December 2023
Separated Rarity and Quality
mNo edit summary
(Separated Rarity and Quality)
Line 102: Line 102:
|-
|-
|Raise Learning
|Raise Learning
|Rarity
|Boring
|Unusual
|Rare
|Super Rare
|
|
|-
|?
|Quality
|Quality
|Boring
|
|Common Quality
|Common Quality
|Fair Quality
|Fair Quality
|Fine Quality
|Fine Quality
|Unusual
|Premium Quality
|Ultra Rare
|Royal Quality
|-
|-
|Raise  Willpower
|Raise  Willpower
42

edits