42
edits
mNo edit summary |
(Separated Rarity and Quality) |
||
| Line 102: | Line 102: | ||
|- | |- | ||
|Raise Learning | |Raise Learning | ||
|Rarity | |||
|Boring | |||
|Unusual | |||
|Rare | |||
|Super Rare | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|? | |||
|Quality | |Quality | ||
| | | | ||
|Common Quality | |Common Quality | ||
|Fair Quality | |Fair Quality | ||
|Fine Quality | |Fine Quality | ||
| | |Premium Quality | ||
| | |Royal Quality | ||
|- | |- | ||
|Raise Willpower | |Raise Willpower | ||
edits