9,859
edits
Sakumashiki (talk | contribs) m (Added the Koto) |
Sakumashiki (talk | contribs) m (Added a Sax) |
||
| Line 144: | Line 144: | ||
|Gold | |Gold | ||
|6.3s | |6.3s | ||
| | |||
|Taps - Composer Unknown | |||
| | |||
|- | |||
|Sax | |||
|It makes your performance better. (3) | |||
|Gold | |||
|3.9s | |||
| | | | ||
|Taps - Composer Unknown | |Taps - Composer Unknown | ||