Elin:Creating: Difference between revisions

m
→‎Quick Craft: Hand rolled herb
m (→‎Quick Craft: Hand rolled herb)
Line 167: Line 167:
|10
|10
|Progress in the quest "[[Elin:Quests#The Gold Beneath|The Gold Beneath]]"
|Progress in the quest "[[Elin:Quests#The Gold Beneath|The Gold Beneath]]"
|
|-
|Hand rolled herb
|Bark
Zettel
|1
|Herb
|1
|
|
|
|
|
|
|Item
|14
|
|
|
|}
|}
Line 964: Line 981:
|
|
|
|
|Tool
|Crafter
|5
|5
|Initially learned
|Initially learned
Line 1,012: Line 1,029:
|
|
|
|
|Tool
|Crafter
|6
|6
|Initially learned
|Initially learned
Line 4,451: Line 4,468:
|
|
|
|
|Processor
|Crafter
|29
|21
|Sold by [[Elin:Farris|Farris]]
|Sold by [[Elin:Farris|Farris]]
|Consumes 40MW
|Consumes 40MW
Line 4,483: Line 4,500:
|
|
|
|
|Mech
|Crafter
|24
|24
|
|