208
edits
m (→Manufactured Goods:: +sack, +bag of rice) |
m (→Manufactured Goods:: +Noodle) |
||
| Line 807: | Line 807: | ||
| style="color:black; text-align:center;" | | | style="color:black; text-align:center;" | | ||
| style="color:black" | | | style="color:black" | | ||
|- | |||
|style="color:black"|Noodle, pot of | |||
|Common Quality | |||
|Stretchy | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|style="color:black; text-align:center;"|✔ | |||
|style="color:black"| | |||
|- | |- | ||
|style="color:black"|Rice, bag of | |style="color:black"|Rice, bag of | ||
edits