3,148
edits
Hachimitsu (talk | contribs) mNo edit summary |
Hachimitsu (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
|9||Fun Village||Tinker Camp, Behind Caravan Master | |9||Fun Village||Tinker Camp, Behind Caravan Master | ||
|- | |||
|18 | |||
|Mitologia | |||
|Palmia Embassy, War Table, NE corner | |||
|- | |- | ||
|20 | |20 | ||