Elin:Bestiary/Monster List: Difference between revisions

m
Added a new monster
m (Added a new monster)
m (Added a new monster)
Line 708: Line 708:
|-
|-
|[[Elin:Bestiary/Chicken/Fighting Cock|Fighting Cock]]
|[[Elin:Bestiary/Chicken/Fighting Cock|Fighting Cock]]
|Chicken
|Animal
|-
|[[Elin:Bestiary/Chicken/Penguin|Penguin]]
|Chicken
|Chicken
|Animal
|Animal