3,148
edits
(Separated Rarity and Quality) |
Hachimitsu (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 64: | Line 64: | ||
!Negative Traits | !Negative Traits | ||
! colspan="5" |Positive Traits | ! colspan="5" |Positive Traits | ||
|- | |||
|? | |||
|Quality | |||
| | |||
|Common Quality | |||
|Fair Quality | |||
|Fine Quality | |||
|Premium Quality | |||
|Royal Quality | |||
|- | |- | ||
|Raise Strength | |Raise Strength | ||
| Line 109: | Line 118: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Raise Willpower | |Raise Willpower | ||