User:Sakumashiki/Ages of unique NPCs: Difference between revisions

m
Nanasu and Younger Snow Leopard Sister
m (Leia)
m (Nanasu and Younger Snow Leopard Sister)
Line 180: Line 180:
|156
|156
|40
|40
|[[Elin:Derphy|Derphy]]
|Derphy
|
|
|-
|-
Line 514: Line 514:
|24
|24
|Mage's Guild
|Mage's Guild
|
|-
|Nanasu
|Fairy
|Female
|132
|40
|3
|Specwing
|
|
|-
|-
Line 668: Line 677:
|indefinite
|indefinite
|Age range confirmed from 32 to 355.
|Age range confirmed from 32 to 355.
|-
|Younger Snow Leopard Sister
|Mifu
|Female
|13
|157
|44
|indefinite
|
|}
|}
[[Category:EN]]
[[Category:EN]]
[[Category:User Guides]]
[[Category:User Guides]]