3,148
edits
Hachimitsu (talk | contribs) mNo edit summary |
Hachimitsu (talk | contribs) mNo edit summary |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
|57||Mearas Village 2||Yowyn Stable (NE) | |57||Mearas Village 2||Yowyn Stable (NE) | ||
|- | |||
|61 | |||
|Hyousetsu | |||
|Lumiest, Mage's Guild, Laboratory behind hidden door. | |||
|- | |- | ||
|63 | |63 | ||