Elin:Materials: Difference between revisions

no edit summary
mNo edit summary
No edit summary
Line 204: Line 204:
|Mica
|Mica
|
|
|1
|4
|Paper
|Paper
|1
|1
Line 292: Line 292:
|Paper
|Paper
|1
|1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|-
|
|藁
|Straw
|
|2
|Paper
|
|
|
|
|
Line 306: Line 323:
|Plastic
|Plastic
|
|
|1
|6
|Paper
|Paper
|1
|1