3,148
edits
Hachimitsu (talk | contribs) mNo edit summary |
Hachimitsu (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 204: | Line 204: | ||
|Mica | |Mica | ||
| | | | ||
| | |4 | ||
|Paper | |Paper | ||
|1 | |1 | ||
| Line 292: | Line 292: | ||
|Paper | |Paper | ||
|1 | |1 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|藁 | |||
|Straw | |||
| | |||
|2 | |||
|Paper | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 306: | Line 323: | ||
|Plastic | |Plastic | ||
| | | | ||
| | |6 | ||
|Paper | |Paper | ||
|1 | |1 | ||