User:ネタハシ/Artificial Race: Difference between revisions

m
Line 226: Line 226:
|火炎耐性+15
|火炎耐性+15
魔法耐性+10
魔法耐性+10
|-
|ゾイコール
|52
|
|敵対
|
|
|
|-
|-
|[[User:ネタハシ/Artificial Race/アラディア|アラディア]]
|[[User:ネタハシ/Artificial Race/アラディア|アラディア]]
Line 238: Line 246:
|52
|52
|
|
|
|友好
|
|
|
|
210

edits