1,721
edits
mNo edit summary |
m (added new mob) |
||
| Line 95: | Line 95: | ||
|Mage | |Mage | ||
| | | | ||
|- | |||
|[[Elin:Bestiary/Mermaid/Undine|Undine]] | |||
|32 | |||
|Bard | |||
|Hostile | |||
|Touch of Sleep, Lullaby, Sound Bolt | |||
| | |||
| | |||
|Predator | |||
|Sound elemental<br>Nerve Resistance +20 | |||
|} | |} | ||
{{DISPLAYTITLE:{{SUBPAGENAME}}}} | {{DISPLAYTITLE:{{SUBPAGENAME}}}} | ||
[[Category:Elin Bestiary]] | [[Category:Elin Bestiary]] | ||
[[Category:EN]] | [[Category:EN]] | ||
edits