9,860
edits
Sakumashiki (talk | contribs) m (Added missing color samples such as Feywood) |
Sakumashiki (talk | contribs) m (amber) |
||
| Line 114: | Line 114: | ||
|- | |- | ||
|39||platinum||gem||White|| style="background-color:#DADADA;" | || style="background-color:#DADADA;" | ||858|| | |39||platinum||gem||White|| style="background-color:#DADADA;" | || style="background-color:#DADADA;" | ||858|| | ||
|- | |||
|104 | |||
|amber | |||
|gem | |||
|Orange | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|21||coral||bone||Yellow|| style="background-color:#DAD287;" | || style="background-color:#DAD287;" | ||801|| | |21||coral||bone||Yellow|| style="background-color:#DAD287;" | || style="background-color:#DAD287;" | ||801|| | ||