9,860
edits
m (Consistent capitalization) |
Sakumashiki (talk | contribs) m (rosequartz) |
||
| Line 123: | Line 123: | ||
|34||jade||crystal||Green|| style="background-color:#2C9940;" | || style="background-color:#2C9940;" | ||435||112|| | |34||jade||crystal||Green|| style="background-color:#2C9940;" | || style="background-color:#2C9940;" | ||435||112|| | ||
|- | |- | ||
| | |102 | ||
|rosequartz | |||
|crystal | |||
|Pink | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|99||amethyst||crystal ||violet|| style="background-color:#7866D6;" | || style="background-color:#446E9A;" | ||472||145|| | |99||amethyst||crystal ||violet|| style="background-color:#7866D6;" | || style="background-color:#446E9A;" | ||472||145|| | ||
|- | |||
|69||titanium||crystal||White|| style="background-color:#A1A1A1;" | || style="background-color:#A1A1A1;" | ||632||199|| | |||
|- | |- | ||
|43||ether||crystal ||Blue|| style="background-color:#7C97B9;" | || style="background-color:#7C97B9;" | ||578||311|| | |43||ether||crystal ||Blue|| style="background-color:#7C97B9;" | || style="background-color:#7C97B9;" | ||578||311|| | ||