208
edits
m (→Produce:: +Guava) |
m (→Produce:: +Watermelon) |
||
| Line 749: | Line 749: | ||
| style="color:black;" | | | style="color:black;" | | ||
| style="color:black;" |Cannot be farmed | | style="color:black;" |Cannot be farmed | ||
|-style="color:darkgreen;" | |||
|style="color:black;"|Watermelon | |||
|Fair Quality | |||
|Monster-Sized | |||
|Sweet | |||
| style="color:#6f0000;" |Bland | |||
|Crispy | |||
|style="color:black;"| | |||
|style="color:black;"|Cannot be farmed | |||
|} | |} | ||
<!-- PRODUCE TEMPLATE | <!-- PRODUCE TEMPLATE | ||
edits