Elin:Food: Difference between revisions

130 bytes added ,  30 December 2023
no edit summary
m (Rename vitamin labels)
No edit summary
Line 230: Line 230:
|+
|+
!Seasonings
!Seasonings
!Guaranteed Trait
! colspan="3" |Traits
! colspan="2" |Misc Traits
|-
|-
|Protein
|Protein
Line 240: Line 239:
|Preservative
|Preservative
|Never Decay
|Never Decay
|Fair Quality
|Harmful Substance
|Harmful Substance
|
|-
|-
|Yeast
|Yeast
|Alive
|Alive
|Common Quality
|
|
|
|-
|-
Line 251: Line 250:
|Extremely Spicy
|Extremely Spicy
|
|
|
|-
|Pepper
|Very Spicy
|
|
|-
|Chili
|Colorful
|Moist
|
|
|-
|-
|Sauce
|Sauce
|Thick
|Thick
|
|
|-
|Jam
|Clearly Sweet
|Glossy
|
|-
|Mayo
|Thick
|
|
|-
|Soybeans
|Resilient
|Dense
|
|-
|Spice
|Very Spicy
|
|
|-
|
|
|
|
|
|