Elin:Vendors/Wine Prices: Difference between revisions

Rat corpse, Silver Wolf Corpse, Boar Corpse, Cobra corpse
(Bat Corpse)
(Rat corpse, Silver Wolf Corpse, Boar Corpse, Cobra corpse)
Line 50: Line 50:
|Pig Corpse
|Pig Corpse
|Pig Wine
|Pig Wine
|31
|30
|
|
|
|
Line 284: Line 284:
|Duck Corpse
|Duck Corpse
|Duck Wine
|Duck Wine
|31
|30
|
|
|15
|15
Line 290: Line 290:
|Sheep Corpse
|Sheep Corpse
|Sheep Wine
|Sheep Wine
|31
|30
|
|
|
|
Line 296: Line 296:
|Goat Corpse
|Goat Corpse
|Goat Wine
|Goat Wine
|31
|30
|
|
|
|
Line 800: Line 800:
|Bat Corpse
|Bat Corpse
|Bat Wine
|Bat Wine
|30
|
|
|-
|Rat Corpse
|Rat Wine
|30
|
|
|-
|Silver Wolf Corpse
|Silver Wolf Wine
|30
|
|
|-
|Boar Corpse
|Boar Wine
|30
|
|
|-
|Cobra Corpse
|Cobra Wine
|30
|30
|
|