1,721
edits
m (added amber's price mods) |
m (added the new material: magma) |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
!Prefix | !Prefix | ||
!Enchantment | !Enchantment | ||
! | !Fireproof | ||
! | !Acidproof | ||
!Weight Mod | !Weight Mod | ||
!Price Mod<br />(Equip) | !Price Mod<br />(Equip) | ||
| Line 1,721: | Line 1,721: | ||
| | | | ||
|Nutrition +1 | |Nutrition +1 | ||
|✔️ | |||
|❌ | |||
|1 | |||
|1 | |||
|1 | |||
|0 | |||
|0 | |||
|100 | |||
|0 | |||
|0 | |||
|❌ | |||
|0 | |||
|- | |||
|''Magma'' | |||
|8 | |||
|1 | |||
|Dye | |||
| | |||
| | |||
|✔️ | |✔️ | ||
|❌ | |❌ | ||
edits