Elin:Bestiary/Monster List: Difference between revisions

m
added new mob
m (added new mob, added dragon category to dragon bat)
m (added new mob)
Line 377: Line 377:
|40
|40
|-
|-
|[[Elin:Bestiary/Norland/Guard(Port Kapul)|Guard(Port Kapul)]]
|[[Elin:Bestiary/Norland/Guard(Port Kapul)|Guard (Port Kapul)]]
|Humanoid
|Humanoid
|Norland
|Norland
Line 1,038: Line 1,038:
|-
|-
|[[Elin:Bestiary/Bat/Dragon Bat|Dragon Bat]]
|[[Elin:Bestiary/Bat/Dragon Bat|Dragon Bat]]
|Animal/ Filth /Dragon
|Animal/ Filth/ Dragon
|Bat
|Bat
|Predator
|Predator
Line 1,294: Line 1,294:
|Warrior
|Warrior
|24
|24
|-
|[[Elin:Bestiary/Skeleton/Dragon Tooth Warrior|Dragon Tooth Warrior]]
|Undead/ Dragon
|Skeleton
|Warrior
|37
|-
|-
|[[Elin:Bestiary/Stalker/Stalker|Stalker]]
|[[Elin:Bestiary/Stalker/Stalker|Stalker]]
1,721

edits