Elin:Bestiary/Monster List: Difference between revisions

m
added new mob
m (added new mob)
m (added new mob)
Line 845: Line 845:
|10
|10
|-
|-
|[[Elin:Bestiary/Apostle/Exile(Citizen)|Exile(Citizen)]]
|[[Elin:Bestiary/Apostle/Exile(Citizen)|Exile (Citizen)]]
|Humanoid/ God
|Humanoid/ God
|Apostle
|Apostle
Line 916: Line 916:
|Predator
|Predator
|30
|30
|-
|[[Elin:Bestiary/Rabbit/Killer Squirrel|Killer Squirrel]]
|Animal
|Rabbit
|Predator
|12
|-
|-
|[[Elin:Bestiary/Horse/Horse|Horse]]
|[[Elin:Bestiary/Horse/Horse|Horse]]
1,721

edits