1,721
edits
m (added the new monsters and updated blade omega level) |
m (added the new npc) |
||
| Line 904: | Line 904: | ||
|None | |None | ||
|5 | |5 | ||
|- | |||
|[[Elin:Bestiary/Dog/Vesel|Puppy Named "Vesel"]] | |||
|Animal | |||
|Dog | |||
|Paladin | |||
|2 | |||
|- | |- | ||
|[[Elin:Bestiary/Rabbit/Rabbit|Rabbit]] | |[[Elin:Bestiary/Rabbit/Rabbit|Rabbit]] | ||
edits