Elin:Bestiary/Monster List: Difference between revisions

m
added new mob
m (updated hound and ancient crab naming scheme)
m (added new mob)
Line 766: Line 766:
|Wizard
|Wizard
|22
|22
|-
|[[Elin:Bestiary/Mermaid/Undine|Undine]]
|Humanoid/ Fish
|Mermaid
|Bard
|32
|-
|-
|[[Elin:Bestiary/Giant/Giant|Giant]]
|[[Elin:Bestiary/Giant/Giant|Giant]]
1,721

edits