1,721
edits
m (updated hound and ancient crab naming scheme) |
m (added new mob) |
||
| Line 766: | Line 766: | ||
|Wizard | |Wizard | ||
|22 | |22 | ||
|- | |||
|[[Elin:Bestiary/Mermaid/Undine|Undine]] | |||
|Humanoid/ Fish | |||
|Mermaid | |||
|Bard | |||
|32 | |||
|- | |- | ||
|[[Elin:Bestiary/Giant/Giant|Giant]] | |[[Elin:Bestiary/Giant/Giant|Giant]] | ||
edits